דף הבית > אודות

אודות

קידר רואי חשבון נוסדו בשנת 2004, מתוך אמונה כי תפקידו של רואה החשבון אינו מסתיים בדוחות כספיים, הצהרות וביקורות, אלא נועד לתמוך בלקוחותיו בדרך להצלחה עסקית. לכן, אנו לא מסתפקים בטיפול בנושאים החשבונאיים בלבד, אלא מזהים יחד עם הלקוח את יעדיו ופועלים על מנת לאפשר לו לייצר עבור עצמו ביטחון כלכלי ארוך טווח, מקצועי ואישי, באמצעות העסק אותו הוא מנהל. זוהי תפישת עולמנו ואנו מחויבים לה.

אנו מאמינים שמנהלים צריכים לנהל. דרכנו המקצועית מבוססת על עקרונות לפיהם תפקידנו הוא לחשוף בפני הלקוחות את הכלים המלאים לקבלת החלטות נבונות ומושכלות בעצמם, וללא תלות ברואה החשבון שלהם, או בשורה של יועצים אחרים.

מסיבות אלו, אנו מסייעים לבעלי העסקים לבצע את הנהלת החשבונות שלהם בתוך הבית, על מנת שיכירו את העסק על בוריו, דבר שגם מותיר אותנו אובייקטיביים ובלתי תלויים כאשר אנו מבקרים את ההתנהלות הכלכלית והחשבונאית של מאות העסקים והחברות שעובדים עמנו – בהתאם לכללי האתיקה של המקצוע.

מאז הקמת הפירמה שמנו לעצמנו מטרת על: למפות את הצרכים המדויקים של כל לקוח ולהתאים עבורו פתרונות ייחודיים ויצירתיים הממוקדים בו. זאת במטרה לסייע לו להגיע לתהליכי ניהול ומהלכים עצמאיים ומיטביים ועל מנת לסייע להצלחתו העסקית, במבט צופה עתיד.

לשם כך, יצרנו כלים ייחודיים ומתודולוגיות שאנו משכללים בדרך קבע, תוך שיתופי פעולה אסטרטגיים עם מיטב היועצים במשק, החל ממשפטנים ועד לאסטרטגים, הכל במטרה להעניק ערך מוסף ללקוחותינו, תוך מתן סט כלים מבוססים להצלחה.

צוות המשרד כולל רואי חשבון, כלכלנים, יועצים וחשבים, בעלי ידע וניסיון מקיפים בליווי עסקים לצמיחה. הניסיון, הכלים והידע שלנו, בשילוב עם יכולת אישית גבוהה של כל איש צוות, הם שיוצרים את הדינאמיקה הייחודית עם לקוחותינו, המאפשרת לנו לבסס מערכת יחסים מקצועית, איכותית וארוכת טווח.