דף הבית > אסטרטגיה לעסקים

אסטרטגיה לעסקים

משרדנו מבין שמעבר לתכנון פיננסי צופה פני עתיד, תמחור נכון של שירותים, התנהלות עסקית תקינה ושאר אלמנטים פיננסיים – עסקים רבים זקוקים לייעוץ אסטרטגי מקיף, כזה הכולל תחומים מעולמות תוכן נוספים עם דגש על תחומי השיווק השונים.

על מנת להשלים את מעטפת השירותים שאנו מעניקים ללקוחותינו, ומתוך רצון להעניק להם כלים נוספים להתפתחות ולצמיחת העסק, פיתחנו שותפויות עם משרדים המתמחים במתן ייעוץ אסטרטגי, ייעוץ לשיווק ואף ניהול שיווק לעסקים ולגופים ציבוריים.

לתפישתנו, איגום משאבים מסוג זה ויצירת שולחן עגול, בין היועצים מתחומי הפיננסיים ומתחומי האסטרטגיה והשיווק, מהווה תוספת כוח משמעותית לעסק המאפשרת לו לפרוץ קדימה בתהליכי פיתוח עסקי או להיחלץ ממשבר אליו נקלע.

התהליכים שאנו עושים כוללים הליך מקדים של בניית אסטרטגיה לניהול ותפעול העסק, תוך הגדרת מטרות פיננסיות ומטרות מהותיות. בהתאם למטרות אלו, אנו ממליצים ומחליטים במשותף עם בעל העסק על מניפה רחבה של פעולות במגוון תחומים.

לעיתים מדובר בפיתוח יתרונות על מתחרים, בין אם ביצירת שירותים נוספים, בהבניית תהליכי בידול או בניית/שיקום מוניטין. לעיתים אחרות, המלצותינו נוגעות ליצירת שיתופי פעולה אסטרטגיים עם עסקים/גורמים אחרים, יצירת שותפויות, התרחבות לסניפים או אף תהליכי זכיינות.

ישנם מקרים רבים, בהם אנו מזהים שהעסק מתנהל באופן יעיל והמוניטין שלו חזק. במקרים מסוג זה, המלצותינו הן על הקמתו של מערך שיווק או שכלולו, תוך פנייה לקהלי יעד חדשים, חידוד המסרים השיווקיים ויצירת כלי שיווק אשר ינוהלו על-ידי כוח האדם הקיים של העסק או על-ידי ספקים חיצוניים. הכל לפי העניין, בדרך להצלחתו של העסק ובהתאם למטרותיו העסקיות והאישיות של בעליו.

אנו מתמחים בביצוע הערכות שווי כלכליות לעסקים וחברות לצרכים שונים באופן אובייקטיבי ומדויק.