דף הבית > הערכת שווי חברות ועסקים

הערכת שווי חברות ועסקים

הערכת שווי של עסקים וחברות היא משימה מורכבת. ההערכה מסתמכת על איסוף וניתוח מידע, יחד עם השערות מבוססות ניסיון ולקיחה בחשבון של השוק, התחום, מתחרים, ופרמטרים נוספים המשפיעים או עשויים להשפיע על הערך. הערכת שוויו של עסק נועדה לרוב להוות בסיס להחלטה כדוגמת מיזוגים ורכישות, סוגיות ביטוח ותביעות משפטיות, ביצוע השקעות, צירוף שותפים ועוד. הערכה מהימנה היא בעלת ערך משמעותי בצומת קבלת ההחלטות של בעלי העסק או המבקשים לקחת בעסק חלק.

אנו בעלי ניסיון רב ועשיר בביצוע הערכות שווי כלכליות לעסקים וחברות המבוססות על איסוף וניתוח מידע ממגוון תחומים ועל ניסיון עשיר מצטבר של הערכות שווי לצרכים שונים, כגון רכישה וצירוף שותפים, מקרי ביטוח, תביעות נזיקין ועוד.

אנו בעלי ניסיון רב ועשיר גם בביצוע של בדיקות מקדמיות עבור רוכשים (Due Diligence) ופועלים במתודולוגיות ייחודיות מבוססות נסיון לאמת, לבדוק ולנתח מידע, ולהוציא חוות דעת מפורטת הקובעת (או מאמתת) את שווי העסק, את הנאותות העסקית, את רמות הסיכון מול הסיכוי, את הסביבה, המתחרים ועוד.

מטרתנו היא תמיד להגיע אל תוצאה אובייקטיבית ומדויקת, ככל הניתן, תוך שאנו מצביעים בבירור על פרמטרים שונים שעשויים לייצר סטיות תקן, ואף מעריכים את האומדן של אלו מראש, הכל במטרה לסייע ללקוחותינו בצמתי החלטות משמעותיים.