דף הבית > ייעוץ ותכנון עסקי

ייעוץ עסקי וליווי עסקים וחברות

בתפישתנו, הטמעת כלים ייחודיים שמובילים את העסקים לרווחיות, הינה חלק בלתי נפרד מעבודתנו. לאורך השנים, ומתוך הצרכים שמוסיפים לעלות מהשטח, פיתחנו בקידר רואי חשבון מומחיות במתן שירותי ייעוץ עסקי וליווי עסקים וחברות. בתהליכי עבודה מגוונים מול מאות עסקים, למדנו והתנסינו בתהליכים עסקיים ופיננסיים אשר יצרו אצלנו הבנה מעמיקה של הפרמטרים, האישיים, המקצועיים והעסקיים, המובילים להצלחה של העסק.

אנו מעניקים היקף נרחב של שירותי ייעוץ לעסקים. בשונה מיועצים עסקיים שזהו תפקידם גרידא, אנו כרואי חשבון משלבים כלים מכלל העולמות הפיננסיים והחשבונאיים, על מנת שלקוחותינו יגיעו להצלחה בלתי תלויה, אשר צפויה להיוותר לטווח הרחוק.

כחלק מהשירות מלווים אתכם אנשי צוות המתמחים בייעוץ מס, בייעוץ עסקי ובראיית חשבון, בעלי ראייה מתכללת שלכם ושל העסק אותו אתם מנהלים. במקביל אנו פועלים גם לניתוח חבות אשראי והבנת התנהלותכם מול המוסדות הפיננסיים, במטרה לסייע לכם למקסם את תנאי האשראי בהם אתם עובדים, תוך שאתם מקבלים כלים להבנת ה"שפה הבנקאית", לשם ניהול המשא ומתן מול ספקי האשראי.

חשוב לציין כי לשם השמירה על כללי האתיקה המקצועית וטוהר המידות, אנו לא לוקחים חלק בהחלטות שמקבלים העסקים להם אנו מייעצים, אלא רק מסייעים בידם לקבל את מכלול הכלים על מנת להחליט בעצמם מתוך הבנה מעמיקה ומודעות.

אנו מתמחים בביצוע הערכות שווי כלכליות לעסקים וחברות לצרכים שונים באופן אובייקטיבי ומדויק.