דף הבית > צוות המשרד

צוות המשרד

צוות קידר רואי חשבון מורכב מאנשי מקצוע המתמחים בתחומים מגוונים, בעלי ניסיון רב שנים. מאפיינים אלו יחדיו, יוצרים יחסי גומלין מיוחדים בין הצוות לבין כל לקוח ולקוח.

אושר קידר, מייסד ומנהל קידר רואי חשבון

לאושר תואר ראשון בכלכלה והתמחות בחשבונאות מאוניברסיטת בן גוריון.

את ניסיונו המקצועי רכש קידר במגוון תפקידים, כרואה חשבון ומנהל פרויקטים לביקורת פנימית בפירמת רואי חשבון בינלאומית, כמבקר מערכות מידע, מנהל כספים במגזר התעשייתי ועוד. רו"ח קידר הוא מחבר המדריך להקמה ולניהול עסק, יועץ בכיר של משרד הכלכלה, ומרצה בכנסים מקצועיים, בסדנאות וכן בהרצאות פרטיות ומוסדיות, מטעם  מעוף, קרן מיראז' ועוד.

אושר קידר ייסד את קידר רואי חשבון בשנת 2004 במטרה לבסס תפישה חדשה בעולם ראיית החשבון. החזון של אושר, המהווה כיום את חזון הפירמה, הוא לשים את העסקים ובעליהם במרכז, תוך שאלו זוכים למעטפת מלאה, הכוללת גם הבנה עסקית מעמיקה והטמעת שיטות ניהול ותכנון המותאמות להצמחת העסק והגדלת רווחיותו.

לאושר ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחומי הביקורת והמיסוי, חשבות ויעוץ כלכלי ללקוחות עסקיים בתחומים שונים לרבות הבראת עסקים.

למה קידר?

"מתוך מחויבות לספק לכל לקוח שירות מהותי, תוך ליווי התהליכים התכנוניים והאסטרטגיים של העסק, ובמטרה לסייע לבעלי העסק להתאים, כבר היום, פתרונות לתרחישים של מחר על מנת למקסם רווחים ולמזער סיכונים".

מוטו: "אנחנו לא מנהלים במקומכם. חובתנו המקצועית היא לסייע לכם להיות מנהלים מצוינים".

אורטל

אורטל מורד, רו"ח, שותפה

בוגרת תואר ראשון בכלכלה והתמחות בחשבונאות מאוניברסיטת בר אילן.

קודם לעבודתה בקידר רואי חשבון, אורטל רכשה את ניסיונה המקצועי במסגרת עבודתה בפירמת רואי חשבון וייעוץ עסקי בינלאומית, בתחומי החשבונאות וביקורת, ייעוץ פיננסי ומיסוי מקומי ובינלאומי.

אורטל הצטרפה לפירמה במטרה לייצר ראית חשבון אחרת. בתחילה בתפקיד מנהלת ובשנת 2015 נכנסה לצד אושר כשותפה. תחת חזון המשרד, היא ואושר פועלים להפוך את לקוחותיהם למנהלים מצויינים, המנהלים את הפעילות החשבונאית שלהם בעצמם ומחזיקים את "האצבע על הדופק" של העסק שלהם, בכל רגע נתון.

לאורטל ניסיון בתחום הביקורת החשבונאית בחברות מתחומים שונים ובמוסדות ללא כוונת רווח, משרדי ממשלה וגופים סטטוריים, שירותי חשבות ויעוץ כלכלי לתאגידים.

למה קידר?

"מתוך השאיפה להעלות את המודעות לכך כי רואי החשבון הם בעלי ידע וכלים בתחומים עסקיים וביכולתם לכוון את העסק לשיפור ביצועים והגדלת הרווחיות".

חן גבאי, רו"ח, שותפת ביקורת

חן גבאי הינה רואת חשבון ומשפטנית בעלת ניסיון רב שנים בתחום הפיננסים. את ניסיונה רכשה במשרדי רואי חשבון במרכז ובדרום הארץ. בניסיונה: טיפול בעסקים בענפים והיקפים שונים לרבות בענף הביצוע ויזמות בניה , כתיבת חוות דעת כלכליות, בדיקות נאותות, הערכות שווי, איזון משאבים ועוד.

למה קידר?

"בגלל שרואה החשבון הוא הרבה מעבר לאיש קשר בין העסק למוסדות. הוא חי ונושם עסקים ומתוך כך תפקידו הוא לספק ללקוחותיו כלים ניהוליים וחשבונאיים שיגרמו לעסק שלהם להצליח ולהשתבח".

 

שילת משילקר | רואת חשבון באר שבע

 

עדי קדוש  |  רואת חשבון

לידור הנדלר | מתמחה

בטי גדג' | מתמחה

ענבל וזאנה  |  מנהלת משרד

"הייחוד של "קידר רואי חשבון" הוא במקצועיות, שירותיות וזמינות ללקוח. האופי והתפיסה הייחודיים של המשרד ואנשיו הם שהופכים את המשרד למה שהוא כיום".

סתיו ביטון |  רכזת מיסוי

 

עדי ורסנו |  מזכירה

"קידר רואי חשבון ייחודיים הן ברמה האישית והן ברמה המקצועית הגבוהה. הפירמה מעניקה יחס אישי לכל לקוח ולקוח, ומאופיין במקצועיות וקפדנות שלא נתקלים בהם בכל יום ובכל משרד".

נוי יוספוב | מזכירה באר שבע

 

איסבלה גיציו – מנהלת חשבונות באר שבע