דף הבית > תוכנית עסקית

תוכנית עסקית

תוכנית עסקית היא אחד המסמכים המפורטים שיזם יכול לייצר לפני פתיחת עסק קטן או חברה גדולה, לצורך הליכי גיוס הון, משקיעים או שותפים. התוכנית מהווה את כרטיס הביקור של העסק וכוללת תמצית מנהליםחזון ואסטרטגיית שיווקוניתוחים שונים של סביבת העבודה, התחום, הלקוחות והמתחרים.

לבניית תוכנית עסקית "מנצחת" דרוש ידע וניסיון רב ולכן אנו ממליצים בכל מקרה להיוועץ עם מומחים בתחום ברגע כתיבת התוכנית. עם זאת, אנו ממליצים להיוועץ עם משרד רואי חשבון מוביל עוד בטרם כתיבת התוכנית על מנת למקסם את סיכוייה להצלחה.

לקידר רואי חשבון ניסיון רב ומשמעותי בליווי הקמת עסקים ותאגידים. ברבות השנים אף פיתחנו כלים ייחודים, כדוגמת ניתוח אובליצ'ק (ניתוח חבות, אשראי והתנהגות פיננסית), המאפשר לנו לסייע ללקוחותינו לגייס אשראי גבוה ממוסדות פיננסיים, בעלויות הנמוכות משמעותית ביחס לשוק. אמצעים אלו הם פעמים רבות עדיפים על הליכי גיוס הון רגילים.

עם זאת, הצורך בהליכים נוספים לגיוס הון, מחייב כתיבת תוכנית עסקית 'חזקה'. לתפיסתנו, קיימים כמה כללי ברזל שיש להקפיד עליהם, על מנת שהתוכנית תותיר רושם ראשוני חיובי ומרשים על העסק ובעליו, רושם שהוא בעל משמעות גדולה להעמקת ההתעניינות בהמשך.

אנו ממליצים לכם להעמיק את הקריאה במאמר הבא: טיפים לכתיבת תוכנית עסקית.

אנו מתמחים בביצוע הערכות שווי כלכליות לעסקים וחברות לצרכים שונים באופן אובייקטיבי ומדויק.